Несвітлові вивіски, стенди та таблички

Несвітлові вивіски, стенди та таблички

Несвітлові вивіски – це вивіски без внутрішнього підсвічування. Як і у будь-яких інших видів вивісок, їх мета – донести до потенційних партнерів і клієнтів інформацію про Ваше підприємство: які послуги Ви надаєте, які товари продаєте, коли і як з Вами можна зв’язатися, в які години працює Ваша компанія, фірма чи магазин. До несвітлових вивісок також відносять таблички та різного роду інформаційні стенди. Це обумовлено тим, що хоча призначення у них різне, але матеріали та процес виготовлення у них практично ідентичні.

У порівнянні із світловими рекламними конструкціями, несвітлові вивіски дають економію в 2-3 рази! Крім цього вони володіють рядом інших переваг:

  • оперативність;
  • простота у виробництві;
  • можливість реалізувати дизайнерські рішення, які в інших технологіях
  • неприйнятні;
  • невибагливість до негоди.

Основними матеріалами, які застосовуються при виготовлення несвітлових вивісок, є метал, пластик ПВХ, акрил, алюміній, банерна тканина та різного роду профілі та рами. Комбінування окремих матеріалів може привести до цілком творчих результатів роботи. При цьому, не забуваємо, що витрати – мінімальні.

Найдешевшим і нехитрим варіантом виготовлення вивіски вважається нанесення тексту або графічного зображення методом аплікації за допомогою плівки ПВХ. В якості основи використовується пластик ПВХ, сотовий полікарбонат чи метал.

Для надання об’ємності основу вивіски можна виконати у вигляді короба. Також при необхідності можливе освітлення зовнішніми джерелами, це як правило, галогенові прожектори на металевих кронштейнах (один прожектор 250Вт рівномірно освітлює 1,0 м.кв. поверхні).

Замовити

Залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо


КОНТАКТИ

Львів, вул. Зелена, 253
+38 (097) 942-94-58
+38 (032) 253-70-58
Наші клієнти
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients