Брендування авто

Брендування авто

Реклама на транспорті є одним з найпоширеніших видів зовнішньої реклами. Її історія починається в 90-х роках ХХ століття, що власне, збігається з початком появи у нашій країні широкоформатного друку. І це не дивно, адже реклама на транспорті створюється саме таким способом. Реклама на транспорті має ряд особливостей.

img

Реклама на транспорті дуже ефективна, – вона дозволяє охопити як широкий спектр соціальних верств населення, так і максимум можливих територій. Яскрава реклама на автобусі, вантажному автомобілі або іншому виді транспорту, завжди звертає на себе увагу.

img

Реклама на автомобілях, як відзначають люди, не намагається нав’язливо «влізти в душу», а так – між іншим, допомагає компанії виділитись. Як це відбувається? Уявіть собі, що автомобіліст стоїть у корку. Поруч з ним – брендоване, яскраве авто. Він мимоволі дивиться на цей яскравий автомобіль (а чим ще займатися в корку?), усміхається, жартує із рекламного слогана і мимоволі запам’ятовує цей бренд та товар. А коли ця людина прийде в магазин, побачена ним реклама на автомобілі «спливе» в підсвідомості, і, ймовірно, спонукатиме його придбати данний товар. Той же самий механізм працює, коли брендовану машину бачить пішохід або пасажир громадського транспорту. Саме такий вплив робить на потенційних покупців реклама на автомобілях.

Наклейка, вініл, та поклейка автомобіля

Чому варто замовити наклейку на свій автомобіль?

  • Наклейка коштує дешевше аерографії;
  • Наклейка на автомобілі захищає лакофарбовий шар від механічних пошкоджень;
  • Наклейка на автомобіль швидко наноситься і гарно виглядає;
  • Власник може сам вигадати дизайн наклейки для свого авто.

Будь-яка фірма, зацікавлена в рекламі своєї продукції на транспорті, може замовити наклейку на авто із своїм логотипом і рекламним слоганом. При цьому, наклейка може бути будь-якого розміру і форми: можна «заклеїти» автомобіль повністю, а можна помістити рекламу своєї продукції, наприклад, тільки на дверцятах і бампері. Таку рекламну наклейку на автомобіль можна виготовити як на легкову машину працівника компанії-замовника або ж на вантажівку, яка розвозить рекламну продукцію по магазинах.

Таким чином, наклейка на автомобіль – це оригінальний і простий спосіб створити неповторну зовнішність своєї машини. Люди, одного разу оцінивши всі позитивні сторони використання наклейки на автомобіль, продовжують використовувати її для подальших експериментів із зовнішністю своєї машини. Як же це можливо? Та дуже просто. Наклейка на авто – це спосіб перетворити вашу машину швидко і недорого. Секрет криється в технології. Не так давно розмалювати свою машину можна було тільки за допомогою дорогої аерографії. У цьому випадку, вам пропонується на вибір «енну» кількість варіантів малюнків на авто, після чого ви платите досить велику суму за роботу і чекаєте, коли машина буде готова. Аерографія хороша тим, що малюнок авторський, і він довго протримається на машині, але, якщо він вам набридне, ви не зможете швидко змінити картинку: для цього доведеться перефарбовувати машину. Альтернативою аерографії вважається поклейка авто.

Відносно недавно з’явилися нові технології захисту автомобіля від зовнішнього впливу. Одним із способів, за допомогою якого можна захистити ваше авто від багатьох проблем, є обклеювання автомобілів вінілової плівкою. Особлива міцність і еластичність цього покриття захищає корпус машини від подряпин і відколу фарби після ударів або інших механічних впливів.

Можливості вінілової плівки практично необмежені. Постійний прогрес сучасних технологій забезпечує різноманітність візуальних ефектів, які можна створити за допомогою того чи іншого типу вінілової плівки. Найбільш широко застосовується повна поклейка автомобіля, за допомогою якої повністю змінюють колір машини. Ідеально повторюючи контури деталей машини, вініл щільно обтягує весь корпус, дозволяючи легко і швидко добитися необхідного результату.

Особливо варто відзначити вінілову плівку хамелеон, та плівку яка імітує карбон. Грамотна гра кольорами дозволяє створити враження, що окремі елементи вашої машини: дзеркала, крила, спойлер, двері, капот – дійсно виконані з карбону. Приголомшливий зовнішній вигляд і неможливість відрізнити від справжнього карбону з відстані роблять цей вибір популярним в середовищі автовласників та любителів тюнінга авто. Плівка хамелеон – залежно від кута огляду міняє свій колір від пурпурного до зеленого чи золотого, нещодавно з’явився варіант синьо-фіолетово-зеленого хамелеона та ін., це неймовірне видовище!

Замовити

Залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо


КОНТАКТИ

Львів, вул. Зелена, 253
+38 (097) 942-94-58
+38 (032) 253-70-58
Наші клієнти
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients