Ремонт та оновлення вивісок

Ремонт та оновлення вивісок

Досить велику частину звернень в нашу компанію становлять клієнти, що потребують ремонту чи оновлення своєї вивіски, виготовленої в інших компаніях. Потрібно терміново провести технічне обслуговування реклами, а колишній підрядник не встигає зробити це швидко, або ж закінчився гарантійний термін, а звертатися до колишніх партнерів Вам вже не хочеться… причин може бути безліч, але в будь-якому випадку, Ви можете бути впевнені – ми Вам допоможемо.

Звичайно, не завжди виходить відремонтувати вивіску “вже і негайно”. Рекламні конструкції дуже складні, та й виготовляються по індивідуальних проектах. Наприклад, щоб поміняти розбиту або тріснуту неонову трубку, її (або ж її залишки) необхідно зняти, виготовити лекала і лише після цього, знайшовши у постачальників, в точності такий же колір, можна буде виготовити нову. У таких випадках термін ремонту може скласти від двох днів до тижня. Проте Ви можете бути впевнені – роботи будуть вестися без зволікання і будь-яких затримок з нашого боку!

Основною причиною виходу з ладу вивіски є повністю або частково непрацююча внутрішня підсвітка. Причиною зазвичай є використання неякісних електричних компонентів та їх неправильний електромонтаж. Також досить часто причиною поломки є потрапляння в середину короба води. При всьому цьому, варто розуміти, що навіть найкращі та якісніші лампи / дроселі / стартери та інші електротехнічні матеріали мають кінцевий термін служби. У разі якщо світловому коробу вже кілька років, ми рекомендуємо проводити повну заміну електричної начинки.

Нерідко причиною ремонту є фізичне руйнування лицьовій панелі. Якщо пошкодження мінімальні, то цілком ймовірно, що ремонт може бути виконаний “по місцю”, тому що у наших монтажників завжди є в наявності необхідні клеї та обкладувальні профілі кількох найпоширеніших кольорів. непрезентабельний вигляд.

Увага! Для максимально точного і швидкого прорахунку вартості ремонту вивіски, а також визначення самої можливості виконання робіт, нам необхідна наступна інформація:

В деяких випадках, коли спочатку стає зрозуміло, що вартість ремонту буде такою ж (а може і виявиться вище) з вартістю виготовлення нової вивіски, наші фахівці неодмінно вкажуть Вам на цей момент.

  • фотографії великої роздільної здатності – загальна, де було б видно вивіску цілком, і детальна, з пошкодженими елементами
  • габарити вивіски
  • технічний паспорт або специфікацію даного об’єкта зовнішньої реклами для визначення типу і марок використаних у виробництві матеріалів / обладнання.

Монтаж вивісок

Звичайно, виготовити рекламну вивіску недостатньо – її ще потрібно грамотно повісити та при потребі здійснити електромонтаж. Ми пропонуємо повний комплекс послуг – від дизайну та виробництва до монтажу та техобслуговування. Будь-яка виготовлена у нас рекламна конструкція, вивіска, інформаційний стенд або банерна сітка – може бути змонтована в найкоротші терміни нашою досвідченою бригадою монтажників.

Демонтаж вивісок

Протермінований або відсутній дозвіл на розміщення вивіски, розірвання договору оренди з власником будівлі або просто переїзд – все це може стати причиною того, що виявиться необхідним терміново демонтувати вивіску. Наша компанія здійснить демонтаж будь-якої рекламної конструкції, а потім, за вашим бажанням, перевішає її на нове місце, утилізує або ж візьме на зберігання до себе на склад. Ми постараємося зробити це швидко і максимально акуратно, уникнувши витрат на подальший можливий ремонт вивіски.

Мийка вивісок та їх технічне обслуговування.

На жаль, досить недооцінений вид послуги. Чиста а отже яскрава вивіска приваблює в рази більше клієнтів, ніж похмура, покрита шаром бруду. При цьому ціна питання виявляється зовсім невеликою у порівняно з віддачею, яку забезпечить чисто вимита рекламна конструкція. Паралельно з мийкою, ми зазвичай рекомендуємо робити регулярний технічний огляд вивіски. Це дозволить уникнути негативних наслідків заздалегідь до їх появлення.

Замовити

Залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо


КОНТАКТИ

Львів, вул. Зелена, 253
+38 (097) 942-94-58
+38 (032) 253-70-58
Наші клієнти
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients