Штендери

Спотикачі (штендери)

Штендери – це переносний рекламний носій, який встановлюється недалеко від місця продажу. Прийнятна ціна і рентабельність робить штендер популярною рекламною конструкцією.

Штендери поділяться на одно та двосторонні.

Основною перевагою, якою володіють штендери, є мобільність. Виготовлений з хромованого металу рекламний носій не вимагає кріплень ні до стін, ні до підлоги. Він легко регулюється, що надає виробу додаткові можливості. Поміняти місце розміщення реклами не складе ніяких труднощів. Поставити тендер, а потім прибрати його – справа кількох хвилин.

Матеріал для рекламного поля

В основі будь-якого штендера лежить рекламне площина, яка зазвичай виготовляється із пластику ПВХ, сотового полікарбонату, композиту чи металу. Кожен з цих матеріалів має виняткові характеристиками. Як правило, ціна на штендери виправдовується якістю рекламної площини.

Насамперед, важливо правильно підібрати дизайн макета. Він повинен не тільки привертати увагу споживача, але й гармоніювати із загальним фірмовим стилем, а також візуально відповідати вивісці. Тому необхідно ознайомитися з місцем розміщення рекламного носія та з загальним дизайном вивісок та будівель, що знаходяться по сусідству.

Виходячи з дизайну макета, потрібно вибирати підходящий метод нанесення інформації на рекламне площину. Повноколірний фотодрук підходить для макета, що містить текстову та графічну інформацію. Інших спосіб – аплікація плівками ПВХ, тобто якщо основу штендера становить текст, то зображення можна виготовити на ріжучому плотері, а потім нанести на поверхню методом аплікації.

До речі, сьогодні вся Європа демонструє нову продукцію за допомогою саме таких мобільних стендів Roll-Screen. З моменту їх появи в 1998 році було випущено більше 2 млн. конструкцій. Мобільні стенди Roll-Screen стали обов’язковим інструментом в роботі менеджера з продажу в боротьбі за покупця.

Види штендерів:

Штендери типу книжки – це розкладний рекламний щит («А»-подібний), який зазвичай має дві рекламні поверхні. Саме такі штендери незамінні в магазинах, торгових центрах, банках та офісних центрах. В деяких випадках рекламний носій має ще й змінне цифрове поле. Наприклад, штендери з інформацією про курс валют.

Штендери типу стійки – це рекламноносій, рекламна площина якого по периметру прикріплена до металевого каркасу, а рекламне зображення може бути нанесене як з одної так і обох його сторін.

Штендери нестандартної форми. Ми готові запропонувати Вам не тільки класичні штендери, а й виготовити рекламну конструкцію за найсміливішими задумками. Вам потрібен штендер у вигляді офіціанта, автомобіля, чи мобільного телефону – це нам під силу! Адже світ реклами дуже динамічний і перемагає той, хто здатний краще привернути увагу потенційного клієнта.

Замовити

Залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо


КОНТАКТИ

Львів, вул. Зелена, 253
+38 (097) 942-94-58
+38 (032) 253-70-58
Наші клієнти
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients