Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Широкоформатним друком називають повноколірний цифровий фотодрук зображень великих та дуже великих розмірів на різного роду носіях, таких як: банерна тканина, сітка, самоклеюча плівка, папір, холст і т.п.

Широкоформатний друк як технологія з’явилася в кінці 70-х років, коли інформаційні технології розвинулися до того рівня, що з’явилася можливість використання комп’ютеризованих технологій в широкоформатному друці.

img

Найчастіше широкоформатний друк використовується у зовнішній та інтер’єрній рекламі, для виготовлення вивісок, лайтбоксів, щитів, вказівників, мобільних стендів, оформлення різноманітних виставок, громадського та приватного автотранспорту. Залежно від місця застосування, в широкоформатному друці використовується висока або низька роздільна здатність при друці.

Матеріали для широкоформатного друку:

  • Банерна тканина FrontLit – для інтер’єрної та зовнішньої реклами з природним або штучним освітленням, щитової реклами, брандмауерів, мобільних стендів і т.д.
  • Банерна сітка Mesh – з пористою структурою, що зменшує проблему вітрових навантажень на поверхню при великих розмірах. Використовується для виготовлення брандмауерів, при оформленні інтер’єрів та вітрин.
  • Папір CityLight – просвітний папір для яскравого і контрастного друку, стійкого до зовнішніх факторів. Використовується у світлових щитах із внутрішньою підсвіткою.
  • Папір BlueBack – міцний водостійкий папі, який застосовується для подальшої поклейки на білборди.
  • Самоклеюча плівка Oracal (матова, глянцева, прозора) – для інтер’єрного оформлення і зовнішньої реклами.
  • Самоклеющаяся перфорована плівка One Way Vision – використовується для інтер’єрної та зовнішньої реклами для поклейки на вікна із збереженням проникнення світла в приміщення.

В якості супутньої послуги, досить часто використовується широкоформатна ламінація, яка дозволяє вберегти друк від механічних пошкоджень та впливу шкідливих зовнішніх факторів (УФ випромінювання, дощ, сніг) – а це є особливо актуальним для зовнішньої реклами.

Замовити

Залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо


КОНТАКТИ

Львів, вул. Зелена, 253
+38 (097) 942-94-58
+38 (032) 253-70-58
Наші клієнти
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients
clients